Wakacje z angielskim

 

Drodzy Rodzice,

Zapraszamy wszystkie dzieci na

wakacje z językiem angielskim

do przedszkola artystyczno-językowego

,,Huśtawka Anioła

ul. Willowa 18, 05-502 Bobrowiec.

Przez całe wakacje realizujemy program dwujęzyczności w oparciu o metodę immersji, czyli "zanurzenia" w języku. Immersja językowa polega  na wprowadzaniu dziecka w świat języka obcego, bez wyjaśnień w języku ojczystym. Dzięki temu dzieci poznają język intuicyjnie, obserwują uważnie otoczenie i sytuacje, których opis w danym języku przyjmują naturalnie.

Metoda immersji uznawana jest za jedną z metod odnoszących najwięcej sukcesów w zakresie nauczania dzieci języka obcego. Wpływ na to ma posługiwanie się językiem jako narzędziem, pozwalającym na poznawanie świata, nie zaś jedynie traktowanie języka jako celu nauczania samego w sobie.

Język angielski towarzyszy dzieciom w zabawach, spacerach, podczas posiłków oraz zajęć artystycznych i ruchowych. Metoda immersji sprawia, że dzieci w zasadzie nie uczą się języka angielskiego, lecz doświadczają go w prawdziwych sytuacjach życiowych, co daje znakomite efekty w poznawaniu języka obcego.

Będziemy czytać bajki po angielsku i wspólnie z dziećmi przelewać naszą wyobraźnię na papier i tworzyć ilustracje do opowieści. Będziemy śpiewać angielskie piosenki, będziemy bawić się na świeżym powietrzu w różne gry i zabawy, nazywać po angielsku wszystko co nas otacza i w budynku przedszkola i na zewnątrz.

Wprowadzimy też elementy czytania globalnego po angielsku oczywiście w formie zabawy, wspólnie z dziećmi będziemy dekorować przedszkole kolorowymi napisami. Dziecko w wieku  przedszkolnym posiada umysł otwarty na przyswajanie nowych treści oraz umiejętność postrzegania fotograficznego, uczy się szybko i łatwo poprzez zabawę. W czytaniu globalnym dzieci zapamiętują słowa jak obrazki a dzieci naprawdę mają świetną pamięć. 

 

Zapraszamy do HUŚTAWKI ANIOŁA na przygodę z językiem angielskim!!!

Zapraszamy do odwiedzenia i polubienia naszej strony na facebook - u

 

oraz strony

The Key Language School

https://www.facebook.com/thekeylanguageschool

The Key Language School

Email: agnieszka@thekeyschool.pl


tel. 799058238

Wianki

Wianki

smiley Całe przedszkole świętuje początek lata !!!!! 

Piknik Rodzinny

Piknik Rodzinny

W sobotę 13 czerwca wspólnie bawiliśmy się na corocznym Pikniku Rodzinnym Huśtawki Anioła.

 

Kalendarium - czerwiec 2015

W czerwcu grusze kwiat zrzucają, czereśnie się zapalają.